Masaüstü / Laptop önerisi

Arkadaşlar çok abartılı bir fiyatı olmayan düzgün bir bilgisayar arıyorum. Aradığım bazı özellikler şunlar:

3.0 ghz işlemci

4gb ram

Bir de league of legends kasmayan bir ekran kartı

mstfz2001 mstfz2001 (17)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Senin için bir araştırma yaptım ve söylediğin doğrultularda bir laptop buldum.

    Marka ve Model : Lenovo ıdeapad 100 core i5

    İşlemci : Intel Core i5

    Ekran kartı: Nvidia GT920MX| 2 Gb Ram

    Ekran tipi: Led Hd

    Ram : 4 Gb

    Hdd kapasitesi (harddisk) : 500 Gb

    Bu özelliklere sahip güzel ve uygun fiyatlı bir laptop league of legends oyununda da performans sıkıntısı çekeceğini zannetmiyorum bu laptop’u güzel bir soğutucu ile tamamlarsan da gayet güzel olur.

    Umarım faydalı olmuştur…

    tahatugyan tahatugyan (1206)