Mavi Ekran Hatası ve Sürekli Reset Nasıl Çözülür?

Merhaba arkadaşlar.

Laptop hp g62 b20et

Dün fotmat attım bugünde slimdrivers ,le driver güncellemelerini yaptım. Lakin windowsu normal olarak başlat simgesine tıklayıp başlatınca mavi ekran çıkıyor sürekli reset atıyor. Güvenli modda açılıyor ama normal modda açılmıyor. Var mı çözümle ilgili fikri olan??

kokemindemir kokemindemir (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mavi ekran hatası genelde Driverlerin uyumsuz olmasından kaynaklanan bir hatadır işletim siteminizi yazmamışın en önemli ayrıntı işletim sisteminiz windows 8 ve üstü ise drive programı ile diriver yükletmeyin günceleştirmeleri tarattırın gerekli dirverleri kendi indirirdi

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • win 7 32 bit işletim sistemi candan şu an bütün driverları hp nin kendi sitesinden indirdim sorunun hangi driverde olduğunu çözemedim o yüzden bütün driverları kaldırıp yerine bunları yapacağım sorun çözülür diye umut ediyorum kokemindemir 7 yıl önce
    • çözülmesi gerekir evet olmassa yine yazın çaresi bulunur candan 7 yıl önce