max 1000 TL bütçeli android telefon önerisi

İyi Günler ben GM 5PLUS almayı düşündüm fakat bazı sorunlar var deniyo bide Eski telefonum GM 4G idi telefon cebimde 1 mm lik bı yamulma sonrası anakart arızası verdi ve 300 tl gibi bi masraf çıkardaı dava açtım kazandım telefon fiyatını tekrar aldım şimdi max 1000 lik bi ürün arıyorum gm 5 plus ın metal çerçeve oluşu saglamdır diye düşündürüyo ufak ışık sızması gibi şeyleri dert etmem sadece performans ı kamerası ve pil kullanımı iyi olsun ve aldıgımda 2-3 sene çok rahat kullanmalıyım siz ne önerirsiniz

nemesiseagle nemesiseagle (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ..............................................................zenfone 2 laser

    bilmm bilmm (1)