McAfee kaldırma

Bazen McAfee ürünleri kaldırırkan kaldırma işlemi başarısız olur ve McAfee uygulamasını bilgisayardan kaldıramazsınız. Bu durumda McAfee kaldırma aracı size yardımcı olacaktır.

McAfee AntiVirusPlus nasıl kaldırılır?
McAfee Family Protection nasıl kaldırılır?
McAfee Internet Security nasıl kaldırılır?
McAfee Online Backup nasıl kaldırılır?
McAfee Total Protection nasıl kaldırılır?
McAfee LiveSafe nasıl kaldırılır?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    McAfee kaldırma, McAfee nasıl kaldırılır?

    Normalde McAfee Internet Security gibi McAfee ürünleri Denetim Masası > Programlar ve Özelliklerden kolaylıkla kaldırılabilir.

    Fakat bazı durumlarda McAfee kaldırma programı işe yaramaz ve McAfee uygulaması PC'den kalkmaz. McAfee kaldırma sorununu ortadan kaldırmak için yine McAfee kaldırma aracı adlı programdan faydalanabilirsiniz.

    McAfee kaldırma aracı şu programlar için işe yarar:

    • McAfee AntiVirusPlus
    • McAfee Family Protection
    • McAfee Internet Security
    • McAfee Online Backup
    • McAfee Total Protection
    • McAfee LiveSafe

    McAfee kaldırma aracı şu işletim sistemlerinde çalışır:

    • Microsoft Windows 10
    • Microsoft Windows 8
    • Microsoft Windows 8.1
    • Microsoft Windows 7
    • Microsoft Windows Vista
    • Microsoft Windows XP

    McAfee kaldırma aracını nuradan indirebilirsiniz: McAfee kaldırma aracı indirme

    McAfee kaldırma aracı nasıl kullanılır?

    1. MCPR.exe dosyasını çift tıklayın.
    2. McAfee Software Removal ilk ekranında Next'i tıklayın.
    3. McAfee Lisans anlaşması ekranında Agree seçeneğini işaretleyin ve  Next'i tıklayın.
    4. Security Validation ekranında ekranda gördüğünüz harf ve rakamları kutuya yazın ve Next'i tıklayın.
    5. McAfee kaldırma aracı bilgisayarınızı inceleyecek ve kaldırma işlemini başlatacaktır.
    6. Bu işlemden sonra bilgiayarınızı yeniden başlatmak için Restart ekranı karşınıza gelecektir.
    7. Varsa açık belgeleri kapatın ve bilgisayarı yenien başlatın.

    Bu işlemlerden sonra McAfee kaldırma işlemi bitmiş olacaktır.

    murat murat (12492)