Meb Güvenlik Sertifikası Yüklenmiyor

Cihazlara, bilgisayarlara Meb güvenlik sertifikası yüklemek istediğimde, sertifikaya çift tıklıyorum fakat Sertifika Alma Sihirbazı açılmıyor. Meb güvenlik sertifikası yüklenmiyor. Meb Güvenlik sertifikası nasıl yüklenir?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Meb güvenlik sertifikası yüklemek için,

    Windows 7, Windows 8 Meb sertifikası nasıl yüklenir?

    Windows 10 Meb güvenlik sertifikası nasıl yüklenir?

    Mac OS Meb güvenlik sertifikası nasıl yüklenir?

    linklerinden cihazınıza uygun olan rehbere tıklayın. Adımları doğru şekilde uygulayın.

    Rehberdeki adımları uygularken, Sertifika yükleme penceresi açılmıyor ise. Hata alıyor iseniz. Ve Sertifika Alma Sihirbazı açılmıyorsa, aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Windows+ R tuşu ile Çalıştır penceresini açın.

    2. certmgr.msc yazın ve Tamam butonuna tıklayın.

    3. Sertifikalar açılacak. Güvenilen Kök Sertifika Yetkililerine sağ tıklayın.

    4. Tüm Görevler > Al seçeneğini seçin.

    5. Sertifika alma Sihirbazı açılacaktır.

    Bu işlemlerden sonra yukarıdaki rehberlerden size uygun olanı açın ve Sertifika Alma Sihirbazından sonraki adımları uygulayın.

    Güvenilen Kök Sertifika Yetkilileri seçeneğine sağ tıkladığınızda Tüm Görevler veya Al seçeneği yoksa, pasif halde ise aşağıdaki adımları uygulayın.

    1.Windows + R tuşu ile Çalıştır penceresini açın.

    2. mmc yazarak tamam butonuna basın.

    3. Konsol penceresi açılacak. Dosya menüsünden Ek Bileşen Ekle/Kaldır seçeneğini seçin.

    4. Sol menüden Sertifikalar klasörünü bulun ve orta kısımdaki Ekle butonuna basın.

    5.Açılan pencerede Kullanıcı Hesabım seçeneğini seçin ve Son butonuna tıklayın.

    Tamam butonuna basarak işlemi sonlandırın. Daha sonra 1. adıma dönerek işlemleri uygulayabilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)