Merhaba! Üzgünüz, bu sayfa engellenmiş Eset Nod 32

    Toplam 1 Cevap

    1. Esetin simgesine çift tıklayarak açıyoruz.

    2. Eset ekranını seçip "F5" e tıklıyoruz.Yani esetin "AYARLARINA" giriyoruz. Esete şifre girdiyseniz şifrenizi girerek "TAMAM" diyorsunuz.

    3. Ebeveyn kontrolünüz de bilgisayar yöneticisi olarak hangi oturumu kullanıyorsanız O kısımda "AYARLAR" a tıklıyorsunuz.

    4. Siteye "İZİN VERİYORUZ".Eğer bir siteyi engellemek isterseniz."ENGELLE" diyoruz.

    5. "TAMAM" deyip çıkıyoruz.NOT:Resim de TAMAM kısmını almadım.Çıkarken şifre koyduysanız şifre sorucak.Şifrenizi girip Ayar korumasında TAMAM deyip çıkıyoruz.

    6. Siteyi yeniden açtığımızda EBEVEYN KORUMASI engeli kalkıyor.

    7. Sayfa engellemek isterseniz "ENGELLE" yi seçin. Siteyi ekleyin Hepsi aynı işlem.

    Site reklamı gibi oldu ama en azından öğrendiniz. Siteyle bir alakam yoktur.

    yusufbozar yusufbozar (348)