Metro: Last Light Redux Ücretsiz!

Metro: Last Light Redux Ücretsiz mi?

Nasıl para vermeden alabilirim?

Ne zamana kadar geçerli?

Metro: Last Light Redux nedir?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Metro: Last Light Redux ücretsiz mi?

    Evet GoG.com üzerinden ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

    Nasıl para vermeden alabilirim?

    Aşağıdaki fotoğrafa tıklayarak GOG GALAXY 2.0'ı Cihazınıza İndirin.

    Installer'ı çalıştırın ve indirmesini bekleyin. Ek olarak belirteyim 232 MB indiriyor. Normalde Site üzerinden de alabilirsiniz ancak sürekli çöküp duruyor bu yüzden GOG Galaxy Web uygulaması üzerinden sıkıntı yaşamadan alabilirsiniz.

    Kurulum bittikten sonra uygulamayı çalıştırın. Sizden Üyelik isteyecek, hesabınız varsa giriş yapın yoksa Sign Up butonuna tıklayarak hesap oluşturun.

    Hesabınız ile giriş yaptıktan sonra açılan uygulama ekranından Recent kısmına gelip Aşağıdaki şekilde Yes, Claim'e basarak oyunu alıyorsunuz.

    Oyun artık kütüphanenizde bulunuyor. Oyunu yüklemek için Owned Games kısmına tıklayıp oyunu seçip " Install " demeniz yeterli.

    Ne zamana kadar geçerli?

    48 Saatliğine ücretsiz oldu, 1 Ocak Saat 17:00'da İndirim bitmiş olacak.

    Metro: Last Light Redux nedir?

    Metro 2033 oyununun devam oyunudur. Aslında oyun Rus yazar Dmitri Gluhovski tarafından yazılan Metro 2033'e uyarlamadır. Ancak ilerleyen kısımlarda kitaptan  bağımsız, kitap içeriğinin dışına çıkıldığı görülüyor. Konusu ise; Rusya da meydana gelen nükleer felaket sonrasında insanlar, hayvanlar, canlılar mutasyon geçirip çeşitli canavara dönüşmektedirler, geri kalan insan ırkı yaşamını Moskova altındaki metro istasyonlarında geçirmektedirler. Oyunu oynadıktan sonra kitabı okumanızı tavsiye ediyorum.

    hydra hydra (3800)