Micorosft edge güncelledikten sonra yeni sekme açınca tarayıcı kapanıyor

Yeni sürüme güncellemeden önce böyle bişe olmuyordu güncelledikten sonra böyle bir sorun olmaya başladı diğer edge kullananlardada böyle bir sorun var mı? ve çözümü ne

powerxitinia powerxitinia (5)
3 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Edge doğrudan kapanıyorsa kullanıcı verilerini silmeyi deneyebilirsin: Şu klasöre git

    C:\Users\[Kullanıcı Adın]\AppData\Local\Microsoft\Edge\User Data\Default\Sync Data

    Burada LevelDB klasörünü sil. Edge'i aç yeni sekme açmayı dene. Sorun devam ediyorsa

    C:\Users\[Kullanıcı Adın]\AppData\Local\Microsoft\Edge\User Data\

    Klasöründeki Default klasörünü önce yedekle.  Sonra sil.  Sildikten sonra sorun düzelecektir. Her şey yolunda gözüküyorsa Default klasörünü tamamen silebilirsin.

    Ayrıca Edge tarayıcısını sıfırlamayı deneyebilirsin:

    Edge adres satırına

    edge://settings/reset

    yaz entr tuşuna bas. Ayarları varsayılan değerlerine geri yükle tıkla.

    hakan hakan (15424)
    3 ay önce cevaplandı

    • düzelmedi sizdede böyle bir sorun varmı ben edgeyi güncelledikten sonra böyle bir sorun olmaya başladı powerxitinia 3 ay önce
    • @powerxitinia Edge Sürüm 121.0.2277.83 (Resmi derleme) (64 bit) kullanıyorum. Böyle bir sorun görünmüyor. Windows 11 hakan 3 ay önce