Microsoft Edge arama motoru nasıl değiştirilir?

Microsoft Edge arama motorunu nasıl değiştiririm?

Microsoft Edge varsayılan arama motoru nasıl değiştirilir?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft Edge tarayıcınızda varsayılan arama motorunu değiştirmek için:

    1. Microsoft Edge tarayıcınızı açın ve www.google.com.tr adresine girin.
    2. Tarayıcınızın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta simgesine tıklayın.Açılan ayarlar penceresinde Gelişmiş Ayarlar butonuna tıklayın.
    3. Gelişmiş Ayarlar penceresinde bulunan Şununla adres çubuğunda ara yazısının altından Yeni Ekle butonuna tıklayın.
    4. Adreslerden birini seçerek Ekle butonuna tıklayın.

    Adımları uyguladığınızda varsayılan arama motorunuzu kendiniz seçebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)