Microsoft .NET Framework 4.5.2 yükleme hatası

Microsoft .NET Framework 4.5.2 kurulumu yapmak istediğimde belitilen hizmet yüklü bir hizmet olarak yok hatası veriyor sorunun çözümü nedir

askar askar (14)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Net Framework Cleanup  programını tıklayarak indir.

    İndirme işlemi bittikten sonra programı aç , Programı açtıktan sonra.Net Framework - All Versions seçeneğini seçerek yüklü olan tüm net framework sürümlerini Cleanup Now butununa basarak silme işlemini gerçekleştir ve bilgisayarı yeniden başlat

    Bu işlemi yaptıktan sonra .NET Framework 4.5.2 sürümünü tekrar kurmayı dene. Halen sorun devam ediyorsa yorum olarak yaz

    Üst Kısımda Yazdığı Cevaba Ek Olarak :  Bilgisayarı güvenli modda aç. C:\Windows\SoftwareDistribution klasörünü bul ve sil. Sonrasında normal moda gec ve tekrar yüklemeyi dene

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      hakan hakan (15409)