microsoft outlook başlatılamıyor

merhaba ek resimdeki gibi outlok başlatırken hata alıyorum

pc yi aç kapa yaptıktan sonra bu uyarıyı alıyorum..tekrar açamadım

outlook 2003 kullanıyorum

ayhancetin ayhancetin (6)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Microsoft Office Outlook başlatılamıyor. Outlook penceresi açılamadı. Klasör kümesi açılamıyor. Sunucu kullanılabilir durumda değil. Bunun devam etmesi halinde yöneticinize başvurun hatası için microsoft'un bir düzeltme aracı var.

    http://go.microsoft.com/?linkid=9742688 adresinden düzeltme programını indirip deneyebilirsiniz.

    Diğer bir çözüm yöntemi

    1. Windows ve R tuşlarına birlikte basın. Çalıştır açılacaktır.
    2. Çalıştıra şu komutu yazın

      Outlook.exe /resetnavpane
    3. Enter tuşuna basın.
    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Microsoft Office Outlook başlatılamıyor. Outlook penceresi açılamadı. Klasör kümesi açılamıyor. Sunucu kullanılabilir durumda değil. Bunun devam etmesi halinde yöneticinize başvurun hatasının çözümü için

      1. Windows XP Başlat  > ara bölümüne gelin.
      2. Dosya ya da klasör'ü seçin.
      3. Tüm dosya ve klasörleri seçin.
      4. arama bölümüne scanpst.exe yazın
      5. scanpst.exe  dosyasını bulduktan sonra çift tıklayarak çalıştırın.
      6. Daha sonra arama bölümüne *.pst
      7. pst dosyaları  Outlook veri dosyalarıdır.
      8. scanpst uygulamasında gözat butonuna basarak outlook.pst dosyasını seçin.
      9. Gelen kutusu onarım araçı outlook.pst veri dosyasını tarayacak varsa hatalar bulup düzeltecektir.
      10. Hata bulunduğunda Onar butonu aktif olur.
      11. Onar butonunu tıklayın.
      murat murat (12492)