Microsoft Storage Space Device nedir?

Microsoft Storage Space Device nedir? 2 tane SSD var bilgisayarımda ama yukarıda yazmış olduğum yazıyı görüyorum. Bu nedir? Biri WDC diğeri Samsung ayrıyeten Microsoft olanı görüyorum. Samsung olan Microsoft Storage Space Device olarak gözüküyor. C sürücüsü disk 0 olarak, D sürücüsü ise disk 2 olarak gözüküyor. Bunların olması sorun teşkil eder mi? Teşekkürler. Ayrıca diğer sürücülerdeki depolama kullanımı görüntüle dediğimde yeni birim D'ye bastığımda görüntülenmiyor. Teşekkürler.

tosun tosun (1)
2 yıl önce sordu

  • Yeni Birim D Samsung olan oluyor. Microsoft olarak gözüken. tosun 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Microsoft Storage Space Device diğer adıyla Microsoft Aygıtı Depolama Alanı.

Bunu nerede görüyorsunuz?

Bunların olması sorun teşkil eder mi?

Eğer sisteminiz sorunsuz çalışıyorsa hiç bir sorun teşkil etmez. İlla düzeltmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Eğer bunu aygıt yöneticisinde görüyorsanız:

Aygıt yöneticisini açın ve "Microsoft Storage Space Device" üzerine sağ tıklayıp Sürücüleri güncelleştir > Sürücüleri otomatik olarak ara diyerek sorunu düzeltebilirsiniz.

Eğer sorununuz düzelmez ise bilgisayarınızı güncellemeyi deneyebilirsiniz ve ayrıca BIOS güncellemesi de yapmayı deneyebilirsiniz.

darkcrak darkcrak (5170)