Microsoft visual c ++ hangi sürümleri kurmalıyım

Merhaba ben. Driverleri güncellemek için driver booster pro programı kullanıyorum ve Microsoft visual c ++ larıda çıkıyor driver booster dekilerimi kurmalıyız yoksa güncel sürümünümü kurmak gerek

gorele28 gorele28 (387)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Driver'ları "Driver Booster" gibi programlarla kurmanızı tavsiye etmem, çünkü program driverların güncel sürümünü kurmuyor.

    AMD kullanıyorsanız AMD'nin resmi sitesinden "AMD Software" indirip güncel driverları otomatik olarak kuracaktır.

    Nvidia kullanıyorsanız Nvidia'nın resmi sitesinden "GeForce Experience" indirip güncel driverları otomatik olarak kuracaktır.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)