Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime Error - LManager.exe

Packard bell launch manager uygulamasını çalıştırmak istediğimde hata alıyorum ne yapmalıyım?

Hata

Microsoft Visual C++ Runtime

Library Runtime Error -

Program C:\Program Files (x86)\Launch Manager\LManager.exe

This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

  • Bilgisayarın modelini ve Lauch Manager yazılımının sürümünü yazar mısın? alattin 7 yıl önce
  • @alattin Bilgisayar modeli: Packard Bell dot vr46 burakordu 7 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Packard Bell dot vr46 için sunulan Dritek LaunchManager Application (3.0.04) Windows 10 ile uyumlu değil.

@hakan bunu size daha önce sormuş.

Dritek LaunchManager Application aşağıdaki işletim sistemleri tarafından destekleniyor:

  • Windows XP
  • Windows XP Media Center Edition
  • Windows XP 64-bit Edition
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows XP Embedded
  • Windows Vista Start Edition
  • Windows 7

Kontrol etmek için  C:\Program Files (x86)\Launch Manager altındaki Readme.txt dosyasını açabilirsiniz.

alattin alattin (16984)
7 yıl önce cevaplandı

  • Bunu ben sormuştum ama pek dikkate almadı hakan 7 yıl önce

Bir video buldum onu izle yap inşallah çözülür.

https://www.youtube.com/watch?v=nbYFPnt4rwk&feature=related

Video da yaptığı:

  • Kısa yolun dosya konumunu açıyor
  • Kısa yolu siliyor.
  • Açtığı konumda uygulamanın exe'isin buluyor
  • Aynı dosya içine kısa yol oluşturuyor .
  • Oluşturduğu kısa yolu kesip masaüstüne yapıştırıyor.
  • Kısayolu yeniden adlandıra tıklıyor
  • Ve kısayol yazısını silip sadece exe nin adını bırakıyor.
  • Exe tıklayıp oyuna giriyor :D

İnşallah işe yarar. Kolay gelsin.

kutlugalp kutlugalp (136)
7 yıl önce cevaplandı

  • Yaptım ama sorun çözülmedi burakordu 7 yıl önce
  • Bu programı yenimi yükledin eskiden de var mıydı? Varsa ve bu hatayı vermiyorsa bilgisayarı sorunun olmadığı bir tarihe geri yükleme yapabilirsin veya SFC /SCANNOW kodları ile sitemin dosyalarını kontrol edebilirsin. kutlugalp 7 yıl önce
  • programı yeni yükledim burakordu 7 yıl önce
  • SFC /SCANNOW komutu sorunu çözmedi burakordu 7 yıl önce
  • Bulduğum bütün kaynaklarda C++ kaldırıp yüklen yazıyor ama sen bunu yapmışsın 2. çözüm olarak windows temiz kurulum öneriyorlar eğer oda olmaz ise uygulamanın firması ile görüşün yazıyor bu program nedir ne işe yarıyor bilmiyorum ama gerçekten gerekse deneyin bir :D altarnatif bir program varsa onuda kullana bilirsiniz. kutlugalp 7 yıl önce

Packard Bell launch manager Windows 10 ile uyumlu mu?

Launch Manager'in güncel halini web sitesinden kontrol edebilirsiniz. Sorun hâlâ devam ederse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Son ihtimail C++ paketlerini kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz:

Download Visual C++ 2015 Redistributable Package

Download Visual C++ 2013 Redistributable Package

Download Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package

hakan hakan (15409)
7 yıl önce cevaplandı

  • Evet win10 uyumlu uygulamayı kaldırıp yeniden yükledim sorun çözülmedi burakordu 7 yıl önce
  • C++ paketlerini kaldırıp yeniden yükledim sorun çözülmedi burakordu 7 yıl önce
  • Bilgisayarın modeli nedir? Launch Managersin sürümü nedir? hakan 7 yıl önce