Modem Arayüz Şifresi Kırma

kardeşlerim modemin internetteki arayüzündeki şifreyi nasıl kırabilirim modem bana ait degil Modemin markası UTM-1 Edge X ADSL Check Point  eger bir program felan biliyorsanız lütfen söyleyin

emrah666 emrah666 (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Başkasının modem şifresini niçin kırmak istersin anlamadım ama bunun en kolay (belki bir tek) yolu, modem üzerindeki reset çukuruna (her modemde olması lazım)  sivri bir cisim sokarak 5 Saniye kadar basılı tutmaktır. Bu şekilde modem arabirim parolası (şifresi diye biliniyor) sıfırlanarak default (fabrika ayarları gibi) hale gelecektir.

    Elbette bunu yapınca modemdeki tüm ayarlarda sıfırlanacaktır.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      Program Felan Yokmu Kardeşim Bunları Biliyoruz Saten

      emrah666 emrah666 (5)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Diğer türlü illegal maksatlara girerki bu sitede buna izin verilmiyor. temmuz 8 yıl önce

      modem seninse temmuz arkadaşın da dediği gibi resetlemen gerekir  crack yapacak öyle bir programda yok olsada burda kimse paylaşmaz

      candan candan (4301)