Modem ethernet kablosuna uymuyor

Iyi günler bugün asus marka modem aldım.fakat baglamaya calısınca ethernet kablo girisinin biraz daha büyük oldugu gördüm . Haliyle kabloyu takınca internet baglantısını görmedi. Yanında cıkan kablonun girisi de daha uzun ve dagıtım kutusuna uymuyor. Ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim.

batudoksen batudoksen (3)
7 yıl önce sordu

  • modem ve bilgisayarın markası, modeli nedir? alattin 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Ethernet çıkışı standarttır. Rj 45 denen  konnektör kullanır.  Mümkünse tofoğraf eklerseniz ya da modem modelini yazarsanız iyi olur.

alattin alattin (16999)