Modem kurulum hatası

Merhaba arkadaslar

Ben yeni modem aldım kurulumu gerceklestiriyordum interneti herseyi kontrol etti falan en sonunda rooter kontrolü geldi söyle bi hata geldi sebebi nedir ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim.

http://hizliresim.com/LQd02o

batudoksen batudoksen (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Anlık bir hata olabilir, kurulumu en başından tekrar dene düzelir.

    TP-Link TD-W9970 VDSL kurulumu nasıl yapılır? (tıkla)

    Not: ADSL VDSL kurulumu çok farklı olmaz. Esası bakımından aynıdır.

    Fakat ADSL modem ile VDSL (fiber) sinyal alamazsın (Ama VDSL özellikli modem ile ADSL sinyalleride alabilirsin. Bunları sana daha önce açmış olduğun bir konuda yazmıştım.)

    Paylaştığın hata görüntüsünde;

    1- Arabirim üst kımında bulunan bantta modem router'in ADSL2+ olduğu görülüyor (VDSL2 değil yani).

    2- Hata raporu 2 Numaralı şıkta "Router'inizin modelini kontrol edin" şeklinde bilgi veriliyor.

    Yoksa sen ADSL modem router ile VDSL(fiber) kurulummu yapmaya çalışıyorsun?

    Sen daha önce açtığın konularda sana verilen bilgileri dikkade almaz ve modem router bilgisi, internet bağlantının özellikleri vb konularda hiç bir bilgi vermeden yeni konu açarak başkalarından yardım beklersen olmaz ama. Biz bunları hep tahminmi etmek zorunda kalacağız?! Biraz hassas olunmalı, öyle değilmi ya?!

    temmuz temmuz (12505)