Monitor controls locked hatası

Philips monitörde monitor controls locked hatası alıyorum.  Philips monitor controls locked hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Monitor controls locked hatasının çözümü:

    Eğer Philips monitör kullanıyorsanız ve ekrana sürekli Monitor controls locked  / Ekran ayarları kilitli uyarısı geliyorsa hatanın çözümü için açma-kapatma düğmesinin solundaki MENU(OK) düğmesine 10 saniye basılı tutun.

    Bu işlemden sonra ekrana kilidin açıldığına dair bir uyarı gelecektir.  Artık Monitor controls locked  hatası almıyor olmanız gerekiyor.

    murat murat (12492)