Monster şarjdan cikarinca kasma sorunu

Moater laptobum var sarjdayken iyi ama sarjdan cikarinca kasio bilgisayar yardim edebilirmisiniz

rookiee rookiee (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Normal. Oyun oynarken takılı olmalı. Şarjdan çıkartırsan gpu ve işlemci frekansları düşüyor.

    klkmlk9998 klkmlk9998 (71)
    7 yıl önce cevaplandı

      Denetim masasında Güç ayarları vardır.

      Orada  batarya ile çalışırken performansı etkileyen seçenekler mevcut. Denetim Masası\Donanım ve Ses\Güç Seçenekleri\Plan Ayarlarını Düzenle  altında Gelişmiş güç ayarlarını değiştir  seçeneğine tıkla. İşlemci güç yönetimi, Grafik güç seçenekleri, Sabitdisk güç seçenekleri gibi farklı seçenekler var. Bunlarında altında Pilde ve Prize takılı olarak iki ayrı ayar var. Pilde yazan değerleri Prize takılı ile aynı konuma getirirse, pil ile çalışırken veya prize takılı çalışırken aynı performansı elde edersin.

      hakan hakan (15424)