Mount and Blade Warband Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası

Merhabalar, Mount&Blade Warband Viking Conquest oyununu yükledim normalde diğer MB serileri sorunsuz çalışırken bu yeni DLC paketinde oyuna girip karakteri yarattıktan sonra bu sorunu alıyorum bunu nasıl çözebilirim.

Mount&Blade Warband Viking Conquest oyunun  da aldığım hata şu şekilde:

Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!
Program: D:\Mount and Blade Warband - Viking Conquest\mb_warband.exe
This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way

denizkrg denizkrg (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft Visual C++ Runtime Library
    Runtime Error!
    Program: D:\Mount and Blade Warband - Viking Conquest\mb_warband.exe
    This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way

    Mount and Blade Warband Runtime Error hatasının çözümü için şunları deneyebilirsiniz:

    Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 paketini yükleyerek sorunu çözebilirsiniz.

    1. Öncelikle denetim masası Programler ve özelliklere girin
    2. Burada Visual C++ Redistributable.... yazan ve sürümü 2013'den eski olan paketi bulun ve kaldırın.
    3. Daha sonra Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 indir linkini tıklayın.
    4. Linkte Download butonunu tıklayın.
    5. Açılan sayfada vcredist_x64.exe ve vcredist_x86.exe dosyaları olacak.   Bilgisayarınız 32 bitse  vcredist_x86.exe dosyasını, bilgisayarınız 64 bitse  vcredist_x64.exe dosyasını indirin ve kurun.
      Bilgisayarınız 62 bit mi yoksa 64 bit mi nasıl anlarım  diyorsanız: Bilgisayarım 32 bit mi 64 bit mi nasıl anlarım? linkini inceleyin.
    murat murat (12492)