Mouse Çalışmıyor

Toshiba laptopumda mousepad birden olduğu yerde kaldı kesinlikle çalışmıyor ama bilgisayarın kilitli ekranında veya diğer oturumlarda çalışırken hiç bir sıkıntı yok. Nasıl düzeltebilirim? (Win10)

melisadeveli melisadeveli (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Klavye üzerinde bilgisayar Touchpad'i devreden çıkartan tuş kombinasyonu var. Yanlışlıkla bu tuş kombinasyonuna basmış olabilirsiniz.

    FN tuşu ile birlikte Toucpad açma/kapatma tuşuna birlikte basın. Bu tuş F3, F4,F5 gibi bir tuştur.

    Toucpad kapatma açma

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

      Laptopa harici (kablosuz veya kablolu) mouse tak, çalışırsa @alattin'in dediği gibidir.

      temmuz temmuz (12505)