Mouse takıp programa yükledikten sonra hata veriyor

Kendime GXT164 trust marka bir mouse aldım ilk günlerde çok güzel çalışıyordu son bu hatayı vermeye başladı

GXT164, exe' modülünde 0084DD4A adresindeki erişim ihlali. 00000000 adresinin okunması

Uygulamayı açıyor ama mouse un üzerindeki herhangi bir tuşu atayamıyor veya rengini değiştiremiyorum ve programın sağ üstünde "no devıce" yazısı yazıyor. Nasıl düzeltebilirim.

gharstall gharstall (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şunları deneyebilirsin:

    1. Fare ile birlikte gelen bir yazılım varsa kaldır. Sonra tekrar yükle.
    2. Mouse'ı kullandığın ve hata aldığın özel bir program / oyun varsa onu tekrar yüklemeyi dene.
    3. Sürücü güncellemesi / Windows güncellemesi varsa bunları yapabilirsin.
    4. Kullandığın bir antivirüs programı vs varsa geçici olarak kapatıp bu şekilde deneyebilirsin. Sorun antivirüs vb program kaynaklı olabilir.

    Biraz daha bilgi verip bir ekran görüntüsü eklersen çok iyi olur. Örneğin hangi programa mouse'u tanıtıyorsun?

    murat murat (12492)