Mouse tıklama sorunu

Selamlar

Everest SGM-X10 mouse kullanıyorum ve tanımlayamadığım bir sorunum var.

Oyun mouse'u olduğu için sorunumun örneğini oyundan vereyim. Mesela Far Cry'da elimde yay varken sağ tuşa basılı tutuyorum zoom açıyor. Buraya kadar sorun yok. Sonra elim sağ tuşta basılı hedef almışken bu sefer sol tuşa basılı tutup yayı geriyorum işte tam bu sırada daha elimi sol tuştan çekmeden kendi kendine bıraktım sayıp oku atıyor ve bu arada ben hala sağ tuşa basılı tutuyorken yayı hızlıca tekrar çekip oku tekrar ben elimi çekmeden atıyor. Ama tek başına sol tuşa bastığımda hiç bir sorun yok. Kısacası iki tuş birden basılıyken bi çakışma falan oluyor herhalde. İki tuştan biri yanlış çalışıyor aynı anda bastığımda.

Sorun bu kadar umarım anlayan vardır bu yazdıklarımı sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yazsın.

rawarg rawarg (18)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google dedeye her türlü yazdım tek senin konu çıkıyor :D başka bu sorunu yaşayan olmamış sanırım.

    Farkılı bir maus ile bir dene belki oyundadır hata veya ayı oynu olan ama arkadaşında o hatayı vermeye bir pc de dene denemeyle sorun neyde öğren eğer sorun mausda ise teknik servise yolla.

    Pc de ise bir çözüm bulunur inşallah :D

    Eğer başka bir şeyde aynı sorunu vermiyorsa o oyunu sil senin için daha faydalı olacak şeylerle uğraş hem için rahat eder :D hemde sorun çözülmüş olur :D

    kutlugalp kutlugalp (136)