Movie Maker WLXPhotoBase.dll sorunu

Movie Maker açmak isterken WLXPhotoBase.dll  ile ilgili hata veriyor.

Movie Maker Sistem hatası

Movie Maker WLXPhotoBase.dll  hatası şu şekilde:

WLXPhotobase.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan program başlatılamıyor. Sorunu gidermek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

Movie Maker WLXPhotoBase.dll  hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Movie Maker WLXPhotoBase.dll

    WLXPhotobase.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan program başlatılamıyor. Sorunu gidermek için programı yeniden yüklemeyi deneyin. hatasının çözümü için şunları yapın

    1. Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Programlar ve Özellikler 'e gidin.

    2. Windows Live Essentials bulun. Sağ tuşla tıklayın ve kaldırın.

    3. C:\Program Files Yoluna gidin ve Windows Live klasörünü silin.

    4. Windows Live Essentials  buraya tıklayarak indirin ve yeniden kurun.

    Yeniden kurulum işleminden sonra Movie Maker WLXPhotoBase.dll hatası vermeden düzgün bir şekilde başlayacaktır.

    hakan hakan (15394)