Mozilla Firefox'ta video açarken "the media could not be loaded either because the server or network failed or format is not supported" hatası veriyor

Kardeşler Mozilla Firefox'ta video açmaya çalışırken özellikle film sitelerinde şöyle bir uyarı ekrana geliyor: The media could not be loaded either because the server or network failed or format is not supported
Bu hata Chrome veya İnternet Explorer'da yok, sadece Firefox'ta alıyorum. Flash Playerim, ekran kartım güncel. Mozilla Firefox'u sıfırladım, yeniden kurdum ama aynı sorun hala devam ediyor. İşletim sistemim Windows 10

Bu hata ne anlama geliyor ve nasıl çözebilirim arkadaşlar?

kerimcan25 kerimcan25 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    the media could not be loaded either because the server or network failed or format is not supported bu hata senden kaynaklı değil. Videonun yüklü olduğu serverda sorun olabilir veya videoda sorun olabilir. Bazen de sorun video oynatıcısının yapılandırmasından kaynaklanıyor. Her dizi sitesinde veya film sitesinde videoları oynatmak için video player (video oynayıcı) kullanılır. Bazen site sahiplerinin hatasından veya yine sunucu sorunlarından bu tür hatalar oluşur.

    Bahsettiğin the media could not be loaded either because the server or network failed or format is not supported hatasını ben de sizi sitelerinde fazlasıyla alıyorum.

    Bu durumda başka bir kaynağa veya oynatıcıya yöneliyorum. Genelde dizi sitelerinde zaten birden fazla kaynak linki oluyor.

    Sonuç olarak bu senden veya bilgisayarından kaynaklı bir hata değil.

    murat murat (12492)