Mozilla giriş ekranı degişmiyor

portalsepeti bütün tarayıcıların giriş ekranıydı ama burdan  gösterilene göre onu kaldırdım  google chrome ve expolerin giriş ekranları düzeldi google oldu ama mozilla firefoxun ki düzelmedi.masa üstünden tıklıyorum portal sepeti cıkıyor fakat alt tarafdaki görev cubugundan tıklıyorum google cıkıyor nasıl halledebilirim yardım edermisiniz.

celal1 celal1 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Masaüstünde ve/veya programlar menüsünde Firefox kısayolunu sil ve bu sildiklerinin yerine program klasöründen uygulamanın yeni kısayolunu oluşturarak koy; bu kısayolları kullan. Bu şekilde Firefox anasayfa probleminin düzelmesi gerekir.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • tesekkur ederim celal1 8 yıl önce
    • :) temmuz 8 yıl önce