MSE Virüs ve Casus Yazılım Tanımını Güncelleştirilemedi.[0x80010005]

Security essentials güncellemesini denetleme işlemi 0x80010005 hata koduyla başarısız oluyor sorunu nasıl düzeltebilrim acaba yardım eder misiniz

endokrinoloji endokrinoloji (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bence bu tip dandik yazılımlarla uğraşmayın.Normal bir antivirüs yükleyebilirsiniz.

    Ama yinede kullanmakta ısrarlıysanız şöyle bir çözüm buldum:

    1. Başlat -> Çalıştır -> Services.msc

    Windows Defender'ı seçin 2.

    Otomatik seç 3.

    4. hizmetini başlatın

    akif52 akif52 (34)