MSO Dosyası Nasıl Açılır?

USB sürücü içerisinde Oledata.mso ad  ve uzantısında bir dosya var.

.MSO uzantısı nedir? .MSO uzantılı dosyalar nasıl açılır? Oledata.mso dosyasını nasıl açarım?

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MSO dosyası nedir?

    MSO dosyası Microsoft Office dosyasıdır. Oledata.mso, Microsoft Word email eklentisi ile gönderilmiş dosyadır.

    Microsoft Outlook ile  HTML bir mail oluşturur ve buna Microsoft Word dosya eklerseniz bu dosya  Oledata.mso dosyası olur. MSO (Microsoft Organization Chart / Microsoft Organization Şeması ) kelimelerinin baş harflerinden oluşur.

    MSO dosyası nasıl açılır?

    MSO dosyasını açabilmeniz için bilgisyarınızda Microsoft Outlook 2000, Microsoft Outlook 2002, Microsoft Outlook 2003, Office Outlook 2007, Microsoft Outlook 2010Microsoft Outlook 2013 versiyonlarından birinin yüklü olması gerekir.

    hakan hakan (15394)