Nasıl bir site açabilirim/kurabilirim???

Arkadaşlar merhaba bir site açmak istiyorum nasıl açacağım bir fikriniz var mı ???

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer yazılarımı, fikirlerimi paylaşacağım bir sitem olsun istiyorsan Blog senin için en uygunu.

    https://www.blogger.com/about/?r=1-null_user adresinden hemen kayıt olup kendine bir web sitesi kurabilirsin.

    Daha profesyonel bir şeyler yapmak istiyorum dersen önce bir alan adı satın alman lazım. Godaddy.com  gibi sitelerden alan adı alabilirsin. yine bu tür sitelerden hosting yani bulundurma hizmeti alıp üzerine de Wordpress gibi hazır bir yapı kurarsan hızlıca web siten olur.

    Hiç tecrübesi olmayan bir kişi için ilk önerim blogger. Biraz tecrübe kazanmış olursun. Sonra kendi alan adını vs alabilirsin.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • peki godaddy bir ücret istiyormu??? bide ben böyle kolayca site açmak istiyorum. ayrıca illa siteme reklam koymam gerekirmi?? toprak34 7 yıl önce
    • @hamburger godaddy bir şirket ve bahettiğim her şeyi satıyorlar. O yüzden senin için en uygunu ücretsiz blogger.com. Buradan kayıt ol. Sitene reklam koymak zorunda değilsin. Hem biraz fikir sahibi olursun. hamburger.blogger.com gibi web sitenin adresi olur. Senin için en uygunu bu şuan için. murat 7 yıl önce
    • tamam teşekkürler toprak34 7 yıl önce