Nasıl Siteye Dosya Yükleyebilirim

Çözüm paylaşmak için dosya yüklemek istiyorum hangi bölüme yükleyeceğim geçen sefer uzmanim.net e yükle denmişti

kugabugra18 kugabugra18 (47)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Uzmanım nette direkt olarak dosya yüklemen söz konusu değil bunu ancak dosya indirme yöneticisi siteler aracılığıyla yapabilirsin Ör : turbobit,redbunker,nitroflare,uptobox,uploaded Vb. indirme yöneticisi web sitelerine yüklemek istediğin dosyayı yükledikten sonra sitenin vermiş olduğu indirme bağlantısı uzmanım nete atarak karşıdaki kullanıcının dosyayı indirmesine olanak sağlayabilirsin.

    Not :Dosyaları internet ortamına yüklemden önce virüs taramasından geçirsen faydalı olacaktır, Karşıdaki kişilerin zarar görmemesi için

    Ör : http://turbobit.net/nqm8uxojowfz.html

    Umarım faydalı olmuştur

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      peki mega,drive vb. olur mu

      ayrıca virüs taramasını nereden yapabilirim

      sağol gerek kalmadı

      kugabugra18 kugabugra18 (47)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Rica ederim :) tahatugyan 7 yıl önce
      • mega,drive gibi sitelerte olur farketmez tahatugyan 7 yıl önce