Neden Windows 7 Kurulumunda Fare Çalışmıyor?

SA ARKADAŞLAR.PC im şu anda windows 8.1.win 7 ye geçeceğim ancak kurulumda laptopun kendi mouse touchu çalışıyor normal farem çalışmıyor.kurulumda.neyse kurdum wifi driveri önceden indirmeyi unutmuşum. Telefonu bağlayıp yükleyeyim dedim.fakat yine hiçbir usb tanımıyor.eskiden böyle değildi neden? ne yapmam lazım acil!

hacker002 hacker002 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Yardım edebilecek kimse yok mu? Durum çok acil! PLS!

    hacker002 hacker002 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Windows 8.1 usb portlarını otomatik olarak güncellemiş olabilir . Fakat 8.1 den bir önceki işletim sistemine geçmiş olmanız yanı win7 ye ,usp portlarınızı otomatik güncellemeyebilir. Bunun için Aygıt yöneticisinden usp portlarınızın çalışma durumunu kontrol edin . daha sonra leptop modelinize göre uygun driveri yüklerseniz sorun düzelecektir .

      Not : Yardım edecek kişi elbet bulunur . Sorunuzun altına yardım edecek yokmu gibisinden cevap yazmanız sizi ileriye götürmez . Sabırlı olmalısınız.

      blackheaven blackheaven (728)
      7 yıl önce cevaplandı

        başlat / aygıt yöneticisi / açılan sayfada ağbağdaştırıcıları tıklat ve burda bütün aygıtları sağ tıklat ve günceleştir

        evrensel seri veri yolu denetleyicileri tıklat burda bütün aygıtları sağ tıklat günceleştir

        candan candan (4301)