Nereden video efektleri indirebilirim ?

Bunun için her hangi bir site veya program varmı ? Mümkünse kendimde yapabilirim efetleri.Çok ağır bir program olmasa iyi olur.

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kardeş Abobde  After Efects var Onu Kullanırsan Daha İyi Olur

    birhanbirtane birhanbirtane (8)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Programı biliyorumda birazcık ağır sanki hiç denemedim bunun 1-2 tık aşağı normal kullanıcılar için falanı olsa iyi olacak. akif52 8 yıl önce
    • movie maker :D birhanbirtane 8 yıl önce