.Net Framework Hatası

Ben Oyun indirdim ve oyuna girdigimde net framework indiriliyor,sonra 0x800f0906 hatasi aliyorum yuklenmiyor. Lütfen çözümü varsa yardım ede bilirmisiniz? Teşekkürler...

neriman neriman (7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    .net framework 3.5 yüklerken karşılaştığın 0x800f0906: "Windows gerekli dosyaları indirmek için internete bağlanamadı. Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun ve yeniden denemek için Yeniden Dene'yi tıklatın." hatasının çözümü için .net framework 3.5 yükleme linkini incele. Buradaki yol ile .net framework 3.5 yüklemeyi tekrar deneyebilir, hatayı tekrar alırsan da linkte anlatıldığı gibi çözebilirsin.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

       Windows 8 .net framework 3.5 hatası 0x800F0906 çözümü

      Öncelikle aşağıda bulunan linklerden işletim sisteminize uygun olan sürümü indiriniz.

      İşleme başlamadan önce  bilgisayarınızın ağ kartını devre dışı bırakınız.

      Daha sonrasında indirmiş olduğunuz exe ye sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır. seçilir (run as administrator)

      http://sdrv.ms/YYHtk3   64 bit

      http://sdrv.ms/XjUtCH   32 bit

      yükleme aşağıdaki gibi bir pencere açar ve %100 ifadesini görene kadar bekleriz. ardından başarı ile tamamlandı (the operation completed successfully. yazısını görerek bir tuşa basılır.

      bu işlemlerden sonra sistem yeniden başlatılarak artık .net framework 3.5 kurulmuştur.

      candan candan (4301)
      8 yıl önce cevaplandı

        dosyayi indirdim acilinca Non 7z archive hatasi cikiyo. Teamwieverden yardim ede bilirmisiniz?

        neriman neriman (7)