NET Framework HRESULT 0xc8000222 hatası nasıl düzeltilir?

                                         bilgi paylaşımı

Bilgisayarıma NET Framework yükleyemiyorum bir çözümü varmı?

NET Frameworku bilgisayarıma sorunsuz şekilde nasıl yükleyebilirim?

candan candan (4301)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    NET Framework HRESULT 0xc8000222 hatası ve çözümü

    başlat /cmd  sağtıklatın yönetici olarak çalıştırın  ve bu komutu girin

     ( net stop wuauserv )  ve entr a basın cmd.exe penceresi açık kalsın C:\Windows\SoftwareDistribution\  yolunu takip edin (  SoftwareDistribution)  bu dosyayı bulun ve yeniden adlandırın SDold olarak değiştir yeniden cmd.exe penceresine dönün bu komutu yazın ( net start wuauserv )enter a basın ve bilgisayarı yeniden başla Microsoft .NET Framework yüklemeyi deneyin

    candan candan (4301)