NoRoot Güvenlik Duvarı programı nasıl kullanılır ?

Bu program nasıl kullanılır ? kullanılma talimatlarında neler var ? ne işe yarar ? bilen varsa detaylı bir şekilde bana anlatabilrimi ?

-Teşekkür Ederim

lucas77 lucas77 (199)
5 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Biraz geç de olsa: Telefonda uygulamaların internete erişmesi nasıl engellenir?  Burada NoRoot güvenlik duvarını detaylı anlattım. Ayrıca Youtube videosu da ekledim. Videoyu incelersin. Eğer aklına takılan bir şey olursa bana sorabilirsin.

alattin alattin (16999)
5 yıl önce cevaplandı

    NoRoot hem telefonunda kullanabileceğin bir Güvenlik Duvarı (Firewall) uygulaması. Bu programla bir uygulamanın internete bağlanıp bağlanmayacağına karar verebilirsin.

    Mesela bir uygulamaya sadece Wi-Fi'ye bağlıyken internete erişebilme izni verebilirsin. Böylece senin bilgin dışında mobil verin açıkken o uygulama internete bağlanamaz ve sen de tasarruf sağlamış olacaksın.

    Uygulama aslında mantık olarak bu. Faydalı uygulamalardan biri tavsiye ederim.

    omercik omercik (9418)