Note 5 kamera sorunu

Note 5 on kamerada kasmaya basladi bi kac oneriniz var mi

rookiee rookiee (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kasma işlemi genelde telefon üzerinde genel olarak görülür.Kasılma ve donma problemlerinde ise yapılabilecekler,

    • Gereksiz uygulamaları silmek
    • telefon üzerinde anti virüs ile taratarak varsa virüs veya zararlıları silmek
    • Telefonu cleanmaster gibi uygulamalar ile tarayarak önbelleklerini temizlemek
    • Telefonunun son güncelleştirmeleri yapmak

    Bunlar telefonu hızlandıracak işlemlerdir.Bunları yaptığınızda telefonunuzda istenmeyen yazılım ve gereksiz zorlayıcı uygulamalardan kurtulmuş olursunuz.Bu sayede telefon üzerinde genel bir hızlanma görülür.

    Sorunuzda sadece ön kamera olduğunu söylemişsiniz ancak bu tarz problemler genelde telefonun tüm performansını etkileyecektir.Soruyu biraz daha açık ve ayrıntılı yazabilir misiniz?

    ismailsarp ismailsarp (6010)