nvidia denetim masası görev yöneticisi ''başlangıç''sekmesinde yok

merhaba arkadaşlar benim laptop ekranın sağ alt tarafta bulunan ''gizli simgeleri göster''de bulunan nvidia denetim masası görev yöneticisi ''başlangıç''sekmesinde yok bunun son nvidia ekran kartı güncellemesinden kaynaklandığını düşünüyorum çünki son gelen nvidia ekran kartı güncellemesinden önce vardı nasıl görünür yapabilirim cclenear programındaki ayarlar başlanğıçtadada yok resim bu arkadaşlar işletim sistemi windows 8.1 64 bit

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Aşağıdaki adımları uygula sorunun çözülecektir.

    Not : Resimler net görünmüyor ise üzerine bir kere tıklaman yeterleri olacaktır...

    - İlk olarak Windows+R tuşlarına basarak Çalıştır penceresini aç.

    - Daha sonra gelen çalıştır penceresine shell:Startup yazıp tamam deyin.

    - Önümüze bir başlangıç penceresi gelecek bu pencereye görev yöneticisindeki başlangıç sekmesinde görünmesi istediğimiz yazılım kısa yolunu atıyoruz nvdia denetim masasının kısa yolunu bulmak için aşağıdaki adımları izleyin

     C:\Program Files\NVIDIA Corporation klasörüne giriyoruz ve sonrasında nvcplui  yazılımını bulup sağ tıklayıp kopyala yapıyoruz ve önümüze açılan başlangıç penceresine sağ tıklayıp kısayol yapıştır diyoruz böylelikle görev yöneticisindeki başlangıç sekmesine istediğimiz programın yazılımını ekleyebiliyoruz.

    İşlem bu kadar

    Görev Yöneticisi Görseli ↓

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • çözülmesine çözüldüde resimdeki gibi başlangıç etkisi ölçülmedi yazıyor bendede @tahatugyan düşük yazıyordu efsaneemrahylz 7 yıl önce
    • Yeniden başlatmadığın için o daha ölçüm yapmadı tahatugyan 7 yıl önce
    • Bilgisayar yeniden başladığı zaman ölçüm yapılacaktır tahatugyan 7 yıl önce
    • tamam @tahatuygan efsaneemrahylz 7 yıl önce
    • teşekkür ederim efsaneemrahylz 7 yıl önce
    • Rica ederim tahatugyan 7 yıl önce