nvidia geforce experience

gta 5 yükledim internette benim sistemimden daha kötü sisitem kaldıyor böyle 3-4 video var yorumlarda nvidia geforce experience kurunca ona göre ayar yapıp kasmıyomus böyle yorumlar gödüm bu programı kurucam ama kuramıyorum çünkü yüklme aşamasın gerekli dosyalar eksik diyor lütfen yardım edin acil ekran kartım :nvidia geforce 710m

maskot maskot (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önce bilgisayarına Nvidia ekran kartını/ekran kartının doğru sürücüsünü yüklemelisin. Daha sonrada GeForce Experience YARDIMCI uygulamasını..

    Ekran kartının doğru sürücüsünü alttaki linkten yükleyebilirsin:

    Nvidia sürücüleri yükle (tıkla)

    Ayrıca;

    1- Eğer PC çift ekran kartlıysa, Nvidia ekran kartı sürücüsü öncesi Intel'e ait birinci ekran kartının sürücüsünü yüklemen lazım.

    2- CMD komut isteminde sfc /scannow komutunu çalıştırarak varsa sistem dosyalarındaki eksiklikleri gidermeli ve bozuk olanlarının yerine sağlamlarının getirilmesini sağlamalısın.

    3- Anakart/chipset sürücülerinide yüklemelisin.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      KAFANIZI ŞİŞİRDİM AMA ŞİMDİDE BÖYLE BİR HATA ALIYORUM

      maskot maskot (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Bilemiyorum, verdiğim linkte açılan sayfada en üstteki bölümden senin PC'ye ait Nvidia ekran kartı otomatik yüklenebilir. Veya bir alt bölümde ekran kartının yapısı ve PC işletim sistemiyle ilgili bilgiler girilerek ekran kartına ait doğru sürücüye ulaşılabilir, oradan download edilebilir temmuz 8 yıl önce
      • Ben ihtiyarım :) gözlerim iyi seçmiyor. Resimde hata mesajında en altta ne yazıyor? Önce bir..?.. temmuz 8 yıl önce
      • gerekli dosyalar eksik önce intel sürücüsü kurmalsınız maskot 8 yıl önce
      • 1- Eğer PC çift ekran kartlıysa, Nvidia ekran kartı sürücüsü öncesi Intel'e ait birinci ekran kartının sürücüsünü yüklemen lazım. 2- CMD komut isteminde sfc /scannow komutunu çalıştırarak varsa sistem dosyalarındaki eksiklikleri gidermeli ve bozuk olanlarının yerine sağlamlarının getirilmesini sağlamalısın. 3- Anakart/chipset sürücülerinide yüklemelisin. temmuz 8 yıl önce
      • bunlar yerine bana GeForce Experience kadar yararlı başka oyunu optime edicek bi program veririmisin maskot 8 yıl önce
      • son birşey intel sürücüsünün nasıl yükliycem maskot 8 yıl önce
      • Anakart sürücülerini yüklersen (PC ile birlikte CD ile verilir veya sabit diskin D GİBİ ayrı bir bölümüne konulmuş olabilir.) grekli sürücüler yüklenir. Eğer bunlar yoksa PC marka ve modele göre Web üzerinde aratır/araştırır bulabilirsin. Intel'in ekran kartlarıda tek çeşit değildir, anakarta/PC marka, modeline göre değişikliler gösterebilmektedir. temmuz 8 yıl önce