nvıdıa gpu sorunu

arkadaşlar league of legends çin nvıdıa ekran kartını nvdıa denetim masısında seçiyorum sonrada oyunu açıorum ama nvıda gpu devreye girmiyor ve oyun oyun içinde donmalara neden oluyor bi kaç kere seçtim sağ tuşla denedim yine nvıdıa gpu denetim masısan gönderdi bana yardımcı olabilirmisiniz laptop kullanıyorum entegre ve nvıdıa 630m ekran kartım var lütfen yardımcı olun

hcy043 hcy043 (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

       Merhaba,
    http://www.nvidia.com.tr/drivers Adresinden cihazın ile ilgili bilgileri girdikten sonra sürücüleri güncellersen sorunun çözülür.

    sempiternal sempiternal (26)