Nvidia kurulum programı başarısız hatası

Windows 7 işletim sistemine Nvidia ekran kartını yüklersen

Nvidia kurulum programı başarısız hatası alıyorum. Ne yaptıysam kurulumu gerçekleştiremedim.

Nvidia kurulum programı başarısız hatasının detayında  şunlar yazıyor:

PhysX Sistem Yazılımı (Kurulmayan)
3D Vision Denetleyici Sürücüsü (Kurulmayan)
HD Ses Sürücüsü (Kurulmayan)
Grafik Sürücüsü (Başarısız)
NVIDIA GeForce Exprerince
3D Vision Sürücüsü (Kurulmayan

Nvidia kurulum programı başarısız hatasının çözümünü bilen var mı?

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önce Driver Sweeper ile mevcut sürücüyü kaldırın.

    Driver Sweeper buradan indirebilirsiniz.

    Daha sonra Denetim Masasından Programlar ve Özelliklere gidin ve PhysX yazılımını sağ tuşla tıklayın ve kaldırın.

    NVidia ile ilgili tüm yazılımları buradan kaldırın.

    Kaldırma işlemleri bittikten sonra Nvidia sürücülerini yeniden yükleyin. Nvidia kurulum programı başarısız hatasını ben de bir kez aldım. Yukarıdaki şekilde çözüm bulmuştum. Hatanın temel sebebi sanırım yüklü olan Nvidia ile alakalı yazılımlar. Önce onları kaldırmak gerekiyor.

    cemkara cemkara (4215)
    10 yıl önce cevaplandı

      Benim de bu konu ile alakalı bir sorunum var. Asus K55VJ modeli dizüstü bilgisayarım var. Windows 10 pro kullanıyorum. Ekran kartı GT 635M. Geforce Experience programını yüklediğimde bilgisayarda tuhaflıklar başlıyor. Kendiliğinden kapanıyor. Yeniden açmaya çaılştığımda da tekrarlıyor. En son bilgisayarı sıfırlamaktan başka çare bırakmıyor. Bilgisayarımda grafik kartı isteyen oyunlar var ama bu sorun tekrarladığı için driver yükleyemiyorum.

      musidrili musidrili (1)