nvidia sürücü güncellerken reklam çıktı

nvidia sürücü güncellerken reklam çıktı ne yapabilirim

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Reklam sürekli mi çıkıyor? yoksa kapandı gitti mi? Tam bilgi verirsen, ne ile karşı karşıyasın daha iyi anlar ona göre cevap yazabiliriz. Bir de ekran görüntüsü eklersen en azından sorunu anlatamıyorsan bu görüntüden yorumlayabiliriz.

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

    • nvidia güncellenirken kendi reklamları yerine başka bir reklam çıktı ataberk11 7 yıl önce
    • @ataberk11 sürekli çıkıyor mu? hakan 7 yıl önce
    • evet... ataberk11 7 yıl önce
    • @ataberk11 nvidia sürücüsü ile reklam çıkmaz, arada yanlış bir şey yüklemiş olmalısın. Adwcleaner ve Malwarebytes anti-malware ile bilgisayarını taratabilirsin. hakan 7 yıl önce

    Birşey yapmana gerek yok. Kapatırsın olur, biter :)

    temmuz temmuz (12505)