Office 2010 yükleyemiyorum

Office 2010 programını kaldırdım tekrar yüklemek isstiyorum ama şöyle bi hata veriyor.

 [url=http://hizliresim.com/M6MWqN][img]http://i.hizliresim.com/M6MWqN.jpg[/img][/url]

http://i.hizliresim.com/M6MWqN.jpg

murhan47 murhan47 (4)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Senin kurmak istediğin Office, 64 bit imiş. Sistemin kurmak istediğin 64 bit versiyonu desteklemiyor veya daha önce sistemde var olan 32 bit versiyon tamamen kaldırılamamış. Bu sebeple Office 32 bit versiyon temin ederek onu kurmalsın.

    Veya eski kurulumu sistemden tamamen kaldırdığına emin olduktan sonra 64 bit versiyonu kurmayı yeniden denersin.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

    • office 2010 u revo ile kaldırmıştım gelişmiş taramada yaptım ama olmadı murhan47 9 yıl önce
    • Geri alma öncesi zamana sistem geri yükleme yap ve yeniden uninstall et. Ama merak ettiğim bir husus, neden eskisini kaldırarak yenisini kurmak istiyorsun? Eğer maksat, 32 bit Office'den 64 bit Office'e terfi etmek içinse, buna hiç gerek yok. Benim işletim sistemimde 64 bit ama Office 2010 uygulamam 32 bit. Hiçbir şikayetim yok. Bence yeniden düşünmelisin. Sistem geri yükleme yapmak yeterli olur şeklinde düşünüyorum. temmuz 9 yıl önce
    • Bu arada regedit'ten office artıklarını bularak temizlemekte işe yarayabilir ama bu haliyle risklide olabilir. Dikkatli olmak lazım. temmuz 9 yıl önce
    • ürün etkinleştirmede hata almaya başladım bundan dolayı değiştirmeyi düşündüm çünkü güncelleştirmeleri yapamıyorum murhan47 9 yıl önce
    • Hiç gerek yokmuş. Microsoft Toolkit ile kolaylıkla yeniden etkinleştirebilirdin. Geriye dönmeyi dene. Olabilirse Microsoft Toolkit kullanarak etkinleştir. temmuz 9 yıl önce
    • hata kodu 0xc004f074 bu hatayı alıyorum açılışta murhan47 9 yıl önce
    • Yanlış ürün anahtarı/serial.. Önceleri geçerli ve problem çıkarmayan ürün anahtarları/serialler sonradan yakalanabiliyorlar ve karalisteye alınıyorlar. Bu sebeple önceki crack'lar artık işe yaramaz hale geliyor. Senin karşılaştığın vaziyette bu olmalı. İşte bu sebepler yüzünden sana Office etkinleştirme için crack değil, Microsoft Toolkit kullanmalısın/kullanmalıydın diyorum (Microsoft Toolkit'te serial yakalanma ihtimali yok veya olsada aynı araçla yine tek tık yaparak yeni etkinleştirme kolaylıkla yapılabilir. Araç, her etkinleştirmede yeni geçerli serial üretir.). temmuz 9 yıl önce
    • teşekkür ederim :) murhan47 9 yıl önce
    • :) temmuz 9 yıl önce