Office 365 Fazla Dil Kurulması

Merhaba,

Yaklaşık 1-2 ay önce Office 365 Pro'yu bilgisayarıma kurmuştum.Şimdi ''Program Ekle Veya Kaldır'' listesine baktığımda alttaki fotoğraftaki gibi aynı dili birden çok kez kurmuş.Bunları silersem bir sorun oluşur mu ?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı uygulamlar için farklı dil paketleri yüklü gibi görünüyor.

    Microsoft Office Professional Plus 2016 -tr-tr
    Microsoft visio Professional 2016 tr-tr

    gibi. Hepsi aslında farklı ama bana kalırsa tümü disk üzerinde sadece 482MB yer kaplıyor ve uygulmalarda hatalı gösteriyor olabilir.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Hiç birine dokunmamak en iyisi o zaman.Teşekkür ederim :) ahmetsamil 7 yıl önce
    • @ahmetsamil aynen. kalsın böyle :) hakan 7 yıl önce