office yüklenmiyor

ben office yi indirip pc ye yüklemeye çalışıyorum . fakat yükelmiyor ,bu sistemde yüklü olan ,bu paketten etkilenen ürün yok diyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ?

fatmam fatmam (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Orjinal lisanslı bir office programı satın alınız. Eğer office programınızız orjinal lisansı var ise bilgisayarınıza daha önce hiç office programlarından herhangi birisinini yüklü olmadığından emin olunuz. Eğer ki herhangi bir office programı bilgisayarınız da daha önceden yüklü ise kurulu olan programı kaldırıp daha sonra kurmak istediğiniz office programını kurunuz.

    berk berk (224)
    9 yıl önce cevaplandı

      İndirdiğiniz Office programını başka bilgisayara kurma şansınız oldumu ?

      Yada office programı bilgisayarınızın işletim sistemine uygun mu ?

      Eğer programı başka bilgisyara kurup sorunsuz kullanabiliyorsanız ve işletim sisteminin sürümüne uygun indirilmişse , genellikle bu hatayı service pack güncel olmadığında veriyor Denetim Masası / Windows Update sekmesine girelim Güncelleştirmeleri denetle diyelim çıkan menüde service pack ile ilgili tüm dosyaları güncelleyelim sorun devam ediyorsa Yeniden temiz bir işletim sistemi kurmanızı tavsiye ederim

      ogzkzu ogzkzu (286)