Olası istenmeyen programlar - Eylül 2015

Aşağıda Eylül ayı için olası istenmeyen program listesini bulabilirsiniz.
Bu programlar reklam barındırdığı ve bilgisayarı yavaşlattığı için bilgisayardan kaldırılmalıdır.

Bu programları siz bilerek yüklemediyseniz kesinlikle kaldırmalısınız.

hakan hakan (15424)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağodaki programlar istenmeyen program grubundadır ve bilgisayardan kaldırmanız önerilir

    • UpCleaner
    • MyBestOffersToday
    • iWebar
    • Phrase Proffessor
    • GamesDesktop
    • Opera Stable (siz yüklemediyseniz)
    • Oursurfing uninstall
    • WordShark
    • My Bar
    • Space Bar Use
    • Plus HD 3.2
    • MyBrowser
    • GoHD
    • FirstBlood
    • CrossBrowse
    • AnyProtect
    • AnySend
    • Shopperz
    • Youtube Accelerator (Youtube Accelerator kaldırma)
    • Shopper Pro
    • Sense Plus
    • RegClean Pro

    Bu programların çoğu reklam yazılımıdır. Bilgisayarınızda istenmeyen reklamların görüntülenmesine sebep olurlar.  Chrome, Firefox gibi tarayıcılarda sürekli reklamlar çıkmasına sebep olurlar.

    Aynı zamanda bilgisayarınızı yavaşlatırlar.

     Bu programlar virüs değildir fakat bilgisayarı yavaşlatarak çökmelere sebep olabilirler.

    hakan hakan (15424)