omiga plus kaldırma olmadı

selamın aleyküm ben oyun indirdim omiga diye bi şey indi sonra google da baktım sizin önerinizle adwcleaner indirdim gösterilen şekilde yaptım fakat resimdeki qibi google chrome özelliklerinde hedef bölümünde omiga uzantısı yok ve hala silinmedi bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

bdrm bdrm (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome'a girdiğin kısayolu Sağ Tık > Hedef kısmını kontrol et sonunda "-omiga ile başlayan bir ek var mı?

    Yoksa Chrome'u komple kaldırıp , Güvenli Modda Combofix ile temizle..

    ayberk ayberk (71)