Oops, an error occurred instegrama girdigim bu hatayı alıyorum bana yardın edermisiniz rica etsem hesabım giti galiba

Oops, an error occurred. Hatası veriyor instegramda nasıl haletcem bunu yardımcı olurmusunuz

kara27 kara27 (1)
4 yıl önce sordu

  • Neden sonra böyle oldu? alattin 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

"İnstagram takip edeni bırakma uygulaması" yüklediyseniz hesabınız instagram tarafından engellendi demektir. Ayrıca hesap bilgileriniz çalındı anlamına geliyor. Geçmiş olsun.

alattin alattin (16999)