Oturum boş gözüküyor

Düne kadar iyiydi şimdi ctrl alt del yapıyorum böyle çıkıyor nasıl girebilirim bilgisiyara

sanane13 sanane13 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     kurtarma cd veya usb hangisi varsa onunla  daha öncesi iyi olduğuna göre bu şartlarda  sistem geri yükleme yapın kurtarma aracınız yoksa internetten indirin işletim sisteminiz ne ise başka bir bilgisayarda indirin

    usb veya cd ye yazdırın  bilgisayarınıza takın bilgisayarı yeniden başlatın bios tuşuna basın sizin  kurtarama aracı üzerine gelin entr a basın aracınız açılacaktır ileri deyin

    böyle bir ara yüz çıkacaktır burdan sistem geri yükleme seçeneğini seçin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Yanlız o sayfadan hiçbiryere çıkamıyorum f8 e basıyorum güvenli moda da geçmiyor ekran resimdeki gbi kalıyor sanane13 7 yıl önce
    • Evet resimdeki sayfadan biyere çkamıyorum ne yapsam olmuyor sanane13 7 yıl önce
    • biraz detaya ihtiyaç var bilgisayarınızın markası işletim sisteminiz sistem özellikleriniz bunları yazarsanız daha kolay yardım edilir sorunuz biraz bilmece gibi olmuşta candan 7 yıl önce