Oyun 10-15 Saniye Aşırı Derecede Kasıyor

Merhaba,WolfTeam oyununu bu gün açtığımda 5dakika kadar oynadıkdan sonra 10-15 saniye bir kasma geliyor sonra düzeliyor sürekli böyle oluyor antivirüs ile tarattım hiçbirşey bulmadı malware ile tarattım oda hiçbirşey bulmadı sorun neyden kaynaklanabilir ?

Isınmadan kaynaklı olabilirmi? İşlemcinin sıcaklığı 60 derece kadar oluyor oyunu açınca

ardahd ardahd (631)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunun bir çok sebebi var.Direk virüslere bağlamamalısın.Donanım parçalarının hasarlı olmasından tutta,sürücülerin eksik veya eski olmasına kadar birçok sebepten kaynaklanıyor olabilir.Donanımın yetmiyor olabilir,internet bağlantın zayıf,hatta ve hatta bilgisayarına yüklediğin her hangi bir programdan dahi kaynaklanıyor olabilir.

    Bunca sorun arasından nasıl çözeceğiz peki ? Dersen bende bilmiyorum malesef.Çünkü bende aynı sorunu yaşıyorum.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Çözmek için uğraşıyorum sürücülerim en güncel halinde sıcaklıkdan şüpheleniyorum ama bilemiyorum işte.Cevabınız için teşekkürler ardahd 8 yıl önce