Oyun oynarken birden Kişisel bilgisayarınızda bir hata oluştu hatası

Merhaba;

Oyun oynarken birden "kişisel bilgisayarınız hata verdi hata bilgileri toplanıyor"hatası verdi mavi bir ekrandaydı yani arka planı mavi sonra işlem %100 olunca bilgisayarı yeniden başlattı.

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer bu daha sonraları sık sık olmazsa çok önemli değil. Windowslarda olur bazan böyle şeyler. Şimdilik birşey yapmana gerek yok. Sakin ol ve sistemini kullanmaya devam et vede bundan sonraki süreci gözlemle. Eğer ilerleyen günlerde benzer şekilde veya farklı problemlerle karşılaşmaz isen "nema problem" :)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Galiba Güncellemeden Kaynaklı benim arkadaşımdada oluyordu arasıra  3 veya 5 günde bir oluyordu Yani Dert Etme  sıkıntı olmaz ama sık sık oluyor birşey yapmalısın güncellemeler de bir sıkıntı olabilir

      nvidiagtx nvidiagtx (690)
      7 yıl önce cevaplandı

      • güncellemeler tam. toprak34 7 yıl önce
      • ozaman yazılımsal bir sorundur. nvidiagtx 7 yıl önce
      • tamam teşekkürler toprak34 7 yıl önce
      • önemli değil nvidiagtx 7 yıl önce